| Honza Chlad. Nezávislý partner 4Life®
4Life Research v České republice
Přihlásit se
Registrace
|
4Life Research
Připojte se k 4Life
Věrnostní program
Transfer Factor
Q&A
Jsme v kontaktu s vámi 24/7
Katalog
již brzy....
Základní
Cílené
Digest4Life
4LifeTransform
RIOVIDA
ENERGY GO STIX
akwa
Jsme v kontaktu s vámi 24/7
Katalog
4Life Research
Transfer Factor
Připojte se k 4Life
Věrnostní program
Honza Chlad. Nezávislý partner 4Life®
4Life Research v České republice
Základní produkty
Cílené produkty
4Life Transform
Q&A
Jsme v kontaktu s vámi 24/7
již brzy....
Základní
Cílené
Digest4Life
4LifeTransform
RIOVIDA
ENERGY GO STIX
akwa
4Life Service
Služba je základem všeho, co společnost 4Life dělá. Když měníte svůj život díky fenomenálním produktům 4Life a vynikajícím finančním příležitostem, můžete měnit životy ostatních prostřednictvím smysluplných služeb.
Tím, že pobočky a zaměstnanci podporují náš neziskový subjekt, Nadaci 4Life®, a náš ziskový výživový program 4Life Fortify®, můžeme dětem a jejich rodinám poskytnout potřebné nástroje k tomu, aby se staly soběstačnými a objevily v sobě sílu prolomit kruh chudoby pro další generace.
Více než jen jídlo
V mnoha částech světa rodiče a pečovatelé rozdělují denní výdělek, aby dětem zajistili jedno důstojné jídlo denně. Tento nedostatek kvalitní výživy má celoživotní dopad na fyzický, sociální a ekonomický rozvoj.

4Life Fortify je mnohem víc než jen sáček s jídlem. Je to záchranné lano pro dítě, rodinu, komunitu a celou společnost. 4Life Fortify poskytuje energii a podporu zdraví, aby dítě mohlo chodit do školy a přispívat své komunitě. Každý sáček obsahuje rýži, čočku, fazole, výživový komplex vitamínů a minerálů a formuli 4Life Transfer Factor® Tri-Factor®.
Vytvořte si svůj obchod
4Life Fortify je výdělečný produkt, který poskytuje partnerům přímou příležitost pozitivně ovlivnit celosvětovou krizi hladu. Affiliates mohou zakoupit a darovat 4Life Fortify a vybudovat tak život dítěte - a zároveň budovat své podnikání. Každý sáček má hodnotu 25 životních bodů (LP) v rámci plánu Life Rewards Plan™.
Podílejte se na změně
Každý nákup 4Life Fortify je věnován organizaci Feed the Children, která pak jídlo distribuuje hladovějícím dětem po celém světě. Každé šesté dítě čelí hladu. Když si koupíte fortify, darujete dítěti teplé jídlo a přispějete svým dílem k pozitivnímu ovlivnění celosvětové epidemie.
Naše věda a úspěchy jsou známé po celém světě a díky tomu je naše schopnost poskytovat služby bez hranic.
— Bianca Lisonbee, Zakladatelka 4Life Research
Made on
Tilda