| Honza Chlad. Nezávislý partner 4Life®
4Life Research v České republice
Přihlásit se
Registrace
|
4Life Research
Připojte se k 4Life
Věrnostní program
Transfer Factor
Q&A
Jsme v kontaktu s vámi 24/7
Katalog
již brzy....
Základní
Cílené
Digest4Life
4LifeTransform
RIOVIDA
ENERGY GO STIX
akwa
Jsme v kontaktu s vámi 24/7
Katalog
4Life Research
Transfer Factor
Připojte se k 4Life
Věrnostní program
Honza Chlad. Nezávislý partner 4Life®
4Life Research v České republice
Základní produkty
Cílené produkty
4Life Transform
Q&A
Jsme v kontaktu s vámi 24/7
již brzy....
Základní
Cílené
Digest4Life
4LifeTransform
RIOVIDA
ENERGY GO STIX
akwa

RioVida - dokonalý antioxidační doplněk
od společnosti 4Life Research

RioVida pomáhá snižovat únavu a vyčerpání, chránit buňky před oxidačním poškozením a udržovat normální funkci imunitního systému.

S RioVidou plujte po řece života!
Tekutá forma našeho nejoblíbenějšího antioxidačního nápoje

Suchá forma našeho nejoblíbenějšího antioxidačního nápoje, kterou můžete mít vždy s sebou ve formě sáčku.
Antioxidační podpora, kterou si můžete kdykoli vzít s sebou na trénink nebo do práce v podobě želé.
"Vyzkoušejte si na vlastní kůži silné antioxidační účinky RioVidy. Vyzkoušejte ji ještě dnes a zjistěte, jak může přírodní směs ovoce a dalších složek podpořit vaše celkové zdraví a pohodu. Nečekejte - objednejte si ji nyní a udělejte první krok ke zdravějšímu a vitálnějšímu životu!"
Danny Lee
Generální ředitel společnosti 4Life Research
Co vám RioVida nabízí?
RioVida od společnosti 4Life Research je doplněk stravy, který poskytuje řadu zdravotních výhod, je silný antioxidační doplněk stravy, který obsahuje směs ovoce a dalších přírodních složek, které společně podporují celkové zdraví a pohodu. Zde jsou některé z klíčových složek obsažených v přípravku RioVida:

Acai Berry: Acai berry jsou superpotravinou známou pro vysoký obsah antioxidantů, vlákniny a tuků prospěšných pro srdce. Mohou přispívat k podpoře imunitního systému, zdravému trávení a zlepšování kognitivních funkcí.Granátové jablko: Granátová jablka jsou bohatá na antioxidanty a mohou pomáhat snižovat záněty, zlepšovat zdraví srdce a snižovat riziko chronických onemocnění.

  • "Konzumace šťávy z granátového jablka snižuje oxidační stres, aterogenní modifikace LDL a agregaci krevních destiček: Studie u lidí a u myší s deficitem aterosklerotického apolipoproteinu E": https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10799367/
  • "Šťáva z granátového jablka zlepšuje paměť a aktivitu fMRI u dospělých středního a vyššího věku s mírnými potížemi s pamětí": https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23970941/


Borůvky: Borůvky jsou další superpotravinou, která je bohatá na antioxidanty a může přispívat ke zlepšení funkce mozku, snížení krevního tlaku a snížení rizika srdečních onemocnění.


Černý bez: Černý bez: bezinky mají vysoký obsah vitamínů a antioxidantů a mohou pomoci podpořit funkci imunitního systému a snížit délku trvání a závažnost příznaků nachlazení a chřipky.


Extrakt z hroznových jader: Extrakt z hroznových jader je bohatý na antioxidanty a může přispívat ke zlepšení krevního oběhu, podpoře zdravého krevního tlaku a snížení rizika chronických onemocnění.


To jsou jen některé z mnoha složek obsažených v přípravku RioVida. Konzumací směsi přírodního ovoce a dalších složek můžete svému tělu dodat živiny, které potřebuje k podpoře celkového zdraví a pohody.

Co vám Transfer Factor™ Tri-Factor RioVida nabízí?

RioVida od společnosti 4Life Research je doplněk stravy, který poskytuje řadu zdravotních výhod. Jedná se o tekutý doplněk stravy, který obsahuje směs ovoce bohatého na antioxidanty, včetně acai, granátového jablka, borůvek a černého bezu.

RioVida je navržen tak, aby pomáhal podporovat imunitní systém, podporoval zdravé stárnutí a celkové zdraví a pohodu. Obsahuje 4Life Transfer Factor, patentovanou složku, která se získává z kravského mleziva a vaječných žloutků. Transfer faktory jsou molekuly, které pomáhají vzdělávat a podporovat imunitní systém, pomáhají mu rozpoznat a reagovat na potenciální hrozby.

RioVida obsahuje i další prospěšné složky, včetně vitaminů C a E, které jsou důležitými antioxidanty, a směsi povzbuzujících bylin, jako je zelený čaj, guarana a ženšen. Je k dispozici v praktickém, snadno použitelném sáčku a lze jej konzumovat samostatně nebo smíchaný s vodou či džusem.

Složení

Jablečná šťáva (Malus domestica), borůvková šťáva (Vaccinium myrtillus), hroznová šťáva (Vitis vinifera), zahušťovadlo (glycerin), šťáva z granátového jablka (Punica granatum), šťáva z černého bezu (Sambucus nigra), 4Life™ Tri-Factor™ Formula (vyrobená z kolostra (mléka) a vaječného žloutku), kyselina L-askorbová, příchuť bobulový krém, prášek z dužiny bobulí acai (Euterpe oleracea), protipěnidlo (oxid křemičitý).

Transfer Factor RioVida Tri-Factor Formula

.
Made on
Tilda