| Honza Chlad. Nezávislý partner 4Life®
4Life Research v České republice
Přihlásit se
Registrace
|
4Life Research
Připojte se k 4Life
Věrnostní program
Transfer Factor
Q&A
Jsme v kontaktu s vámi 24/7
Katalog
již brzy....
Základní
Cílené
Digest4Life
4LifeTransform
RIOVIDA
ENERGY GO STIX
akwa
Jsme v kontaktu s vámi 24/7
Katalog
4Life Research
Transfer Factor
Připojte se k 4Life
Věrnostní program
Honza Chlad. Nezávislý partner 4Life®
4Life Research v České republice
Základní produkty
Cílené produkty
4Life Transform
Q&A
Jsme v kontaktu s vámi 24/7
již brzy....
Základní
Cílené
Digest4Life
4LifeTransform
RIOVIDA
ENERGY GO STIX
akwa

Objevte tajemství zdravějšího imunitního systému s Transfer Factorem Plus!

Doplněk stravy se zinkem, rostlinnými a houbovými extrakty v kombinaci se 100 mg exkluzivní formule 4Life Tri-Factor v jedné kapsli na podporu imunitního systému.
S podporou imunitního systému a celkového zdraví už déle neotálejte! Vyzkoušejte Transfer Factor Plus ještě dnes a poznejte výhody jeho účinných složek. Díky vědeckému výzkumu, který potvrzuje jeho účinnost, můžete věřit, že děláte chytré rozhodnutí pro své zdraví. Klikněte ZDE a objednejte si jej nyní!
Honza Chlád
přední odborník 4Life Research v České republice
Co vám Transfer Factor™
Plus nabízí?
4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula poskytuje nejvyšší úroveň podpory imunitnímu systému z 4Life produktů. Byla prokázána zvýšená aktivace buňky přirozeného zabijáka (NK) až o 437%. Tato Formule zastupuje jeden z nejmodernějších objevů v Transferceutikální nauce (Transferceutical Science), protože v sobě spojuje sílu Tri-Factoru (výtažek z UltraFactor XF, OvoFactor, a NanoFactor) s jedinečnou směsí Cordyvant na podporu zdravé imunomodulace a poskytuje řadu dalších prospěšných phyto živin:

  • Beta-glukany: Beta-glukany jsou složité cukry, které se nacházejí v buněčných stěnách některých hub, bakterií a obilovin. Jsou známé svou schopností stimulovat imunitní systém a posilovat přirozenou obranyschopnost organismu proti infekcím. Beta-glukany lze získat ze zdrojů, jako jsou houby, oves a ječmen.
"Klinické a fyziologické perspektivy β-glukanů: Minulost, současnost a budoucnost"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5618555/
"Beta-glukany v léčbě diabetu a souvisejících kardiovaskulárních rizik"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2663451/

  • Cordyceps sinensis: Cordyceps sinensis je druh houby pocházející z Číny a Tibetu. V tradiční čínské medicíně se již po staletí používá k léčbě různých onemocnění, včetně infekcí dýchacích cest, únavy a onemocnění ledvin. Předpokládá se, že Cordyceps sinensis má vlastnosti posilující imunitu a může také pomáhat zlepšovat hladinu energie a sportovní výkonnost.
"Cordyceps sinensis: přehled jeho tradičního využití a nejnovějších klinických studií"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3121254/
"Bioaktivní látky z Cordyceps sinensis: Účinný doplněk stravy"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7104994/

  • Agaricus Blazei Murill: Agaricus blazei murill je druh houby pocházející z Brazílie a Japonska. V tradiční medicíně se používá pro své imunitu posilující vlastnosti a může mít také protizánětlivé účinky. Agaricus blazei murill obsahuje různé polysacharidy a beta-glukany, o nichž se předpokládá, že pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost organismu proti infekcím.
"Imunomodulační účinky extraktu z houby Agaricus blazei Murrill"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4312620/
"Hodnocení antioxidačních a antidiabetických vlastností extraktů z Agaricus blazei Murill"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6977522/

  • Houba Maitake: Maitake je druh houby, která pochází z Japonska a Severní Ameriky. V tradiční medicíně se používá pro své imunitu posilující a protizánětlivé vlastnosti. Houba Maitake obsahuje různé polysacharidy a beta-glukany, o nichž se předpokládá, že pomáhají stimulovat imunitní systém a posilují přirozenou obranyschopnost organismu proti infekcím.
"Bioaktivní složky a léčivé hodnoty Grifola frondosa (Maitake)"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7824844/
"Grifola frondosa může působit proti obezitě tím, že ovlivňuje střevní mikrobiotu a zvyšuje produkci mastných kyselin s krátkým řetězcem"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9886863/

  • Houba shiitake: Shiitake je druh houby, která pochází z východní Asie. V tradiční medicíně se již po staletí používá k léčbě různých onemocnění, včetně infekcí, vysokého krevního tlaku a jaterních chorob. Houba shiitake obsahuje různé polysacharidy a beta-glukany, o nichž se předpokládá, že pomáhají posilovat imunitní systém a zlepšovat celkový zdravotní stav.
"Jedlé houby: zlepšení lidského zdraví a podpora kvalitního života"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4320875/
"Houby shiitake: zdravotní účinky, výživa a použití"
https://www.webmd.com/diet/health-benefits-shiitake-mushrooms

  • Aloe Vera: Aloe vera je sukulentní rostlina, která pochází ze severní Afriky a Arabského poloostrova. Po staletí se používá pro své léčivé vlastnosti, včetně schopnosti zklidňovat a hojit kožní onemocnění, rány a popáleniny. Předpokládá se, že aloe vera má také vlastnosti posilující imunitu a může pomáhat zlepšovat trávení a celkový zdravotní stav.
"Aloe Vera: Krátký přehled"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2763764/

Transfer Faktor Plus obnoví přerušené spojení mezi imunitními buňkami v imunitním systému a to i na úrovni cytokinů (malé informační molekuly). Dále provádí nastavení imunitního systému. Poskytuje komplexní účinky v boji s rakovinou a dalšími onkologickými problémy. Také je to antioxidant, který stabilizuje buněčnou membránu. Transfer Faktor Plus výrazně snižuje toxické účinky antibiotik, chemoterapií a radiačních terapií. Zvyšuje citlivost těla na antibiotika, a díky tomu se zvyšuje účinnost samotných antibiotik.

Co vám Transfer Factor™ Plus nabízí?

4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula poskytuje nejvyšší úroveň podpory imunitnímu systému z 4Life produktů. Byla prokázána zvýšená aktivace buňky přirozeného zabijáka (NK) až o 437%. Tato Formule zastupuje jeden z nejmodernějších objevů v Transferceutikální nauce (Transferceutical Science), protože v sobě spojuje sílu Tri-Factoru (výtažek z UltraFactor XF, OvoFactor, a NanoFactor) s jedinečnou směsí Cordyvant na podporu zdravé imunomodulace a poskytuje řadu dalších prospěšných phyto živin. Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula pomáha vychovávat buňky imunitního systému a podporuje schopnost imunitního systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.

Transfer Faktor Plus obnoví přerušené spojení mezi imunitními buňkami v imunitním systému a to i na úrovni cytokinů (malé informační molekuly). Dále provádí nastavení imunitního systému. Poskytuje komplexní účinky v boji s rakovinou a dalšími onkologickými problémy. Také je to antioxidant, který stabilizuje buněčnou membránu. Transfer Faktor Plus výrazně snižuje toxické účinky antibiotik, chemoterapií a radiačních terapií. Zvyšuje citlivost těla na antibiotika, a díky tomu se zvyšuje účinnost samotných antibiotik.

Návod k použití Transfer Factor Plus

Užívejte 2-3 kapsle denně a zapijte je 240 ml tekutiny.

- Počet kapslí v balení: 90. Čistá hmotnost: 42,2 g.

Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Složení
4Life Tri-Factor™ Formula (z kravského kolostra (mléka) a vaječného žloutku), inositol hexafosfát, prášek ze sójových bobů (Glycine max L. Merr.), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza), extrakt z mycelia cordycepsu (Cordyceps sinensis (B. ) Saccardo), fermentované pekařské kvasnice, mono-L-methionin sulfát zinku, extrakt z plodnice agaricu (Agaricus blazeii), prášek z listů aloe vera (Aloe barbadensis), extrakt z ovsa (Avena sativa L. ), extrakt z olivových listů (Olea europaea L.), aroma citronové kůry, extrakt z plodenství shiitake (Lentinula edodes (Berk) Pegler), extrakt z plodenství maitake (Grifola frondosa S.F. Gray) a voda.

Související produkty
Doplňte svůj zdravý životní styl dalšími produkty 4Life podle svého výživového cíle:

SPORTOVCI:
Renuvo™: Glutamine Prime™, Energy Go Stix™, Fibro AMJ™ a Renuvo™.

KONTROLA TĚLESNÉ HMOTNOSTI:
4LifeTransform Burn™,Super Detox™, Fibre System Plus™ a RiteStart™.

DOPLŇKY STRAVY:
- Ženy: RiteStart™, Belle Vie™ a 4LifeTransform™ Woman.
- Muži: RiteStart™, MalePro™ a 4LifeTransform™ Man.

4Life Transfer Factor Plus Praha

.
Made on
Tilda